Uygun fiyatlarla promosyon Kupa Bardak baskı fiyatları, kupa bardak baskı çeşitleri ve modelleri enkolaymatbaa.com’da.

Tek bir sonuç gösteriliyor

Kenar Çubuğunu Göster
Göster 12

Kupa Bardak Baskı

Kupa bardaklar büyük, küçük fark etmeksizin firmaların tercih ettikleri promosyon ürünü olarak tercih ettikleri ürünler arasında bulunan ve en popüler olan bir üründür. Eğer özel ve büyük bir firmaya yapılıyorsa kupa üzerinde şirketin logosu veya sloganı bulunmak zorundadır. Ancak küçük ve kişisel bir firmaya yapılıyorsa bardağın üzerin iş yeri sahibinin adı soyadı veya logosu bulunabilir.

Promosyon kupa bardak, tasarımları ve basımları tamamlanan kupa bardaklar müşterilere ve şirket çalışanlarına hediye edilir. Bu firmanız birçok kişi tarafından tanınır. Ayrıca bardaklarınız sayesinde müşterileriniz ile kuracağınız iletişimler daha sağlam olabilmektedir.

Enkolaymatbaa.com kupa bardak baskı konusunda müşterilerine yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler sunmaktadır. Bir çok büyük kurumsal firmaların tercih ettiği enkolaymatbaa.com’dan her türlü baskı ürünlerini satın alabilirsiniz.

Kupa Bardak Baskı Fiyatları

Kupa bardak baskı fiyatları; uygulanacak tasarıma, kupada kullanılacak olan malzeme gibi birçok etkene bağlı olarak değişkenlikler gösterebilmektedir. Sevgililer günü, anneler günü gibi tasarım alanı geniş olan bardaklarda fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.
Ayrıca klasik kupa bardaklarda da renk yoğunluğuna, kapladığı alan genişliğine göre fiyatlarda değişebilmektedir. Kupa bardaklarının baskı alanları 220 mm genişliğe 80 mm şeklindedir. Kupa bardaklarımız hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz veya belirlediğiniz kriterler için fiyatlandırma almak isterseniz bizimle iletişime geçerek kriterlerinizi bizlere belirtebilirsiniz.

Resimli Kupa Bardak Baskı

Firmanız için kupa bardak yaptırmaya karar verdiyseniz eğer enkolaymatbaa.com olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız. Firmanızın reklamını veya ürün tanıtımlarınızı kolay bir şekilde yapabilmek için bizlerle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

Bizlere belirtmiş olduğunuz kriterler doğrultusunda istediğiniz adette kupa baskılarını yaparak sizlere teslim etmekteyiz. Kupa bardaklarınızı müşterilerinize veya çalışanlarınıza hediye ederek firmanızı bilmeyen kişilere kolay bir şekilde reklamınızı yapabilirsiniz. Kupa bardaklar sayesinde ulaşmak istediğiniz hedef kitleye daha hızlı ve emin adımlar ilerleyebilirsin.

Yüksek adetli siparişlerinizde toplu olarak bir indirim yapılmaktadır. Ayrıca tasarım bittikten sonra bir tane numune yapılarak sizlere sunulmaktadır. Numuneyi onayladıktan sonra kısa süre içerisinde belirtmiş olduğunuz adette kupaları tamamlayıp sizlere teslim etmekteyiz. Firmamızdaki kupaların hepsi beyaz ve porselendir. Bu sayede tercihe göre sihirli kupa diye bilinen kupa çeşidini de basabilmekteyiz. Sihirli kupa herhangi bir siyah kupa ile temas etmeyene kadar siyah görünmektedir. Sıcak bir içecek ile temasından sonra beyazlaşmaya başlar ve firmanızın logosu veya sloganı ortaya çıkar.

Kupa Bardak Tasarımı

Kupa bardağa ekleyeceğimiz tasarımı Photoshop, Paint, İllustrator vb. gibi resim düzenleme programları üzerinden hazırlamamız gerekmektedir. Eğer tasarım bilginiz bulunuyorsa kendiniz yapmanızı tavsiye ederiz. Ancak eğer tasarım bilginiz bulunmuyorsa firmamızdan tasarım desteği alabilirsiniz. Tasarımı hazırlarken boyutların 2400 px genişliğe 1100 px yükseklik olmasına ve çözünürlüğünün en az 300 DPI olmasına dikkat etmelisiniz.

Kupa Bardak Baskı Nasıl Yapılır?

Kupa bardak baskıları daha uzun süreli ve kalıcı olması için süblimasyon tekniği kullanılarak uygulanmaktadır. Böylelikle yapılan tasarımlar uzun süre boyunca herhangi bir deformasyona uğramamaktadır. Kupa bardak baskı nasıl yapılır? Sorusuna geçmeden önce isterseniz süblimasyon baskı nedir? buna bir göz atalım.

Süblimasyon Baskı Nedir?

Süblimasyon baskı, transfer kağıdının üzerinde bulunan herhangi bir tasarımın ısı pres sayesinde ortaya çıkan sıcaklık ve basınç ile baskı yüzeyine aktarılmasıdır. Süblimasyon baskı yapılacak olan yüzeyin baskıyı tutabilmesi için polimer değeri belirli bir düzeyde olmalıdır. Örneğin t-shirt üzerine baskı yapılacaksa polyester forma kumaşı tercih edilmektedir.
Bu durum kupa bardaklar içinde geçerlidir. Baskıya uygun bardaklar seçtiğiniz takdirde bardaklarınızın tasarımlar uzun süreli gidebilmektedir.

Süblimasyon Baskı Nasıl Yapılır?

Öncelikle bardağın tasarımı seçilir. Baskıya uygun olup olmadığı belirlenir.
Daha sonra bardağa uygulanacak olan tasarım hazırlanır.
Hazırlanılan tasarım özel bir mürekkep ve yazıcı ile transfer kağıdına yazdırılır.
Tasarım ısı pres yöntemi ile transfer kağıdından bardağa aktarılır.
185 derecede 1 dakika boyunca pres yapılır.
Daha sonra bardak soğumaya bırakılır.
Teslimata hazır hale getirilerek müşteriye teslim edilir.