Kaliteli ve hızlı broşür ya da el ilanı basımı için sitemizden hemen broşür fiyatlarını inceleyebilir, online olarak sipariş verebilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 2

Kenar Çubuğunu Göster
Göster 12

Broşür Baskı

Broşür Baskı, son zamanlarda market, manav, kafe, restoran vb. gibi sektörde hizmet veren firmalar ürünlerini veya firmalarını daha büyük kitlelere duyurabilmek için düzenli olarak indirimler yaparak bu indirimleri broşür baskıları ile kitlelere duyurmaktadırlar. Böylelikle rekabet içerisinde olduğu firmalara göre bir adım daha öne çıkmaktadırlar. Sizlerde firmamızdan broşür hizmeti alarak hedef kitleye daha hızlı ulaşarak rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Özel tasarım ve baskılar sayesinde firmanızdaki satışlarınızı 2 katına çıkarabilmekteyiz.

Broşür Fiyatları

Enkolaymatbaa.com’dan firmanız için uygun fiyatlı ve kaliteli broşür sahibi olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Çift Yönlü Broşür A4 / A5
1000 Adet 149,00 TL.
  • Ekonomik Broşür
2000 Adet 140,00 TL.
  • Ekonomik Tek Yönlü Broşür A4 / A5
2000 Adet 189,00 TL.

Broşür Bastırma

Firmanızdaki indirimleri broşür bastırma yöntemi ile hedef kitlenize duyurabilirsiniz. Hazırlattığınız broşürler sayesinde yapmış olduğunuz indirimleri ve yeni ürünlerinizi müşterilerinize tanıtabilirsiniz. Başarılı bir reklam çalışması ile firmanızın gelirini ve müşterilerini arttırabilirsiniz. Broşürlerinizin akılda kalıcı ve müşterilerinizi cezbedici olabilmesi için tasarımlarının özgün ve sade olması gerekmektedir.

Genellikle broşür tasarımları arkalı önlü olarak tek sayfa şeklinle oluşturulmaktadır. Ancak isteğe göre dergi şeklinde de oluşturulabilmektedir. Broşürünüzün akıcı ve hoş olmasını istiyorsanız kapağına oldukça önem vermeniz gerekmektedir. Müşterileri cezbedecek ürünleri belirleyip kapakta bu ürünleri kullanmalı ve rakiplerinize göre daha uygun fiyatlar kullanmanız gerekmektedir. Ayrıca kapak da kullanacağınız slogan müşterinizi etkileyebilecek bir güçte olması sizin için faydalı olacaktır.

Broşür Bastırma Fiyatları

Broşür Bastırma Fiyatları, tasarıma ve malzeme kalitesine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Özel tasarım veya özel kesim broşürlerin baskı aşamaları zaman alıcı ve zahmetli olduğundan dolayı fiyatları da değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıca broşür kağıdının kalitesi, kalınlığı gibi unsurlar fiyatlandırma üzerinde değişikliğe neden olmaktadır. Malzeme kalitesi ve adet arttıkça fiyatta artabilmektedir.

El Broşür Baskısı

El Broşür Baskısı, sizler de firmanızda belirlemiş olduğunuz kampanyaları müşterilerinize aktarabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. A4 ve A5 boyutlarında el broşür tasarımlarını talep edebilirsiniz. Dilerseniz eğer tasarımda yer alacak ürün yoğunluğunuza göre özel boyutlar talep edebilirsiniz. Broşür tasarımlarında dikkat etmeniz gereken, müşterinin dikkatini çekmek, müşterinin aklında yer etmeniz gibi unsurlar bulunmaktadır. Bu sayede başarılı bir reklam projesi yapmış olabilirsiniz.

A5 Broşür Baskı

Küçük market, manav, kafe vb. firmalar ürünlerini veya vermiş oldukları hizmetleri daha çok müşteriye tanıtabilmek için A5 broşür baskılarından satın almaktadırlar. Broşürler doğru kullanıldığı takdirde firmanızı müşterilerinizin gözünde daha profesyonel görünebilirsiniz.

Broşür Tasarımı

Broşür tasarımlarında dikkat edilmesi gerekenleri sizler için sıraladık;

Broşürler Belirlenen Hedeflere Uygun Tasarlanmalı

Broşür tasarımlarındaki kullanılan görsel ve içerikler dikkatli ve planlı bir şekilde belirlenmelidir. Broşür tasarımları belirlediğiniz kitlelere uygun olmalıdır.

Tasarımlar Dikkat çekici Olmalı

Tasarlattığınız broşürlerin başarılı olabilmeleri için pazarlama stratejilerinin doru ve planlı bir şekilde kullanılmış olması gerekmektedir. Bununla birlikte tasarımdaki dağılım ne kadar uygun bir şekilde yapılırsa broşür daha dikkat çekici ve etkili bir reklam aracı olacaktır.

Akılda Kalıcı Olmalı

Tüm bunların yanı sıra hazırlanan tasarımın akılda kalıcı olması firmanız için daha iyi olacaktır. Broşürlerinizi tecrübeli ve işini profesyonelce hizmet veren firmalara yaptırırsanız eğer broşürler daha akılda kalıcı olabilmektedir.

Kaliteli Olmalı

Hazırlanan tasarımda kullanılacak olan malzemelerin orta veya yüksek kalitede olması gerekmektedir. Görsel ve içerikler yüksek kalitede basılmalıdır. Aksi takdirde broşürleriniz fazla tutulmayabilir.

Broşür Fiyatları Nasıl Çıkartılır?

Firmamız tarafında broşür fiyatları baskı ebatı, adet, ağırlık, kırım sayısı, broşür üzerinde selefon olup olmayacağı vb. gibi unsurlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ekibimiz ile iletişime geçip broşürleriniz için belirlediğiniz kriterleri belirterek fiyat alabilirsiniz.

Broşür Tasarımı Nasıl Yapılır?

Bir broşürün etkili olabilmesi için, içerdiği bilgiler en güncel bilgiler olmalıdır. Broşürdeki içerikler cezbedici ve yüksek çözünürlükte olması gerekmektedir. Kullanılan malzemeler orta veya yüksek kalitede olmalıdır. Müşteriler broşürü kapağına baktıktan sonra içersin de ki içerikleri de merak edecek şekilde bir kapak hazırlanmalıdır.

Broşür tasarımları müşterilerinizin dikkatini çekmelidir. Tüm bu unsurlar birleştirilerek ortaya bir broşür çıkarılırsa eğer istediğiniz kitlelere daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.