Ucuz fiyatlarla Kartvizit baskısı, tercihe göre kabartma laklı kartvizitler, online matbaada sizin belirlediğiniz tasarımda baskı yapılıyor. Hemen sipariş ver!

Gösterilen sonuç sayısı: 7

Kenar Çubuğunu Göster
Göster 12

En Ucuz Kartvizit

En Ucuz Kartvizit, kartvizitler iş dünyasında kendimizi tanıtabileceğimiz önemli ve vazgeçilmez olan bir baskı ürünüdür. Birçok kişi kendi işini kurmadan önce ilk olarak kartvizitlerini bastırmaktadırlar. Küçük büyük fark etmeksizin birçok firma veya kişi tarafından kullanılan baskı ürününü uygun fiyatlı olarak arayışa geçmemiz her üründe normal olduğu gibi kartvizitte de normaldir.

En ucuz kartvizit nasıl bulunur ve baskısı yapılır? Bu sorunun cevabını bulabilmek için ucuz ve kaliteli kartvizit vaadi sunan firma ve web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Ancak eğer süreci bu yoldan yürütürseniz hem zaman kaybedeceksiniz hem de elinize ulaşan kartvizitlerden memnun kalmayacaksınız. Uygun fiyatlı ve kaliteli kartvizitler bulmak çok zahmetli ve büyük bir iştir. Bu durum büyük şehirlerde yaşayanlar için daha etkilidir.

İstanbul için en ucuz kartvizit seçeneklerini bulabileceğiniz bir şehir diyebiliriz. Ankara ise İstanbul\’dan hemen sonra gelmektedir. Ancak bu söylediklerimiz online matbaa çıkmadan önceydi, online matbaa günümüzde hızla yayılmaya başladığından dolayı artık her şehir en ucuz kartvizit seçeneklerini içerisinde barındırmaktadır.

Kartvizit tasarımı nasıl olmalıdır?

Genellikle kartvizit ölçüleri 82x52mm (8.2×5.2cm) şeklindedir, birçok tasarım da bu ölçüler kullanılmaktadır. Bu boyutların tercih edilmesinin sebebi taşınabilirliği arttırdığından dolayıdır. Bu sebeple kartlar tasarlanırken bu boyutlara göre tasarlanmaları gerekmektedir. PVC kartlar oluşturulurken kartı görecek kişilere sıcak kanlı ve güvenilir gelecek bir şekilde oluşturulmalıdır. Normal kartlara eklenen bilgilere oranla PVC kartlara eklenen bilgiler daha sade ve az olması gerekmektedir.

Kartvizit 1000 Adet

Kartvizit 1000 Adet, bazı online veya normal matbaalar tarafınca 1000 adet altındaki işleri almamaktadırlar. enkolaymatbaa.com olarak siz değerli müşterilerimize standart kartvizit, ince (mikro) kartvizit, katlamalı kartvizit, kare kartvizit gibi tüm kartvizit türlerini siz değerli müşterilerimizin istediği adette bastırmaktayız. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kartvizit Çeşitleri

Enkolaymatbaa.com'da kartvizit siparişi vermek oldukça kolay. Kartvizit çeşidini seçin ve siparişini verin. Kartvizit çeşitleri;

 • Parlak Selefon Kartvizit
 • Mat Selefon Kartvizit
 • Sıvamalı Kartvizit
 • Kabartma Laklı Kartvizit
 • Şeffaf Kartvizit
 • PVC Kartvizit
 • Sıvama Laklı Kartvizit
 • Özel Kesimli Kartvizit

 • Kart Basımı Fiyatları

  Firmamız da belirlemiş olduğumuz kartvizit fiyatlarına tasarımlarımız dahil değildir. Her türlü kartvizit türünü firmamız da görebilirsiniz. Kartvizit çeşitlerimize göre fiyatlandırmalarımız şöyledir;

 • Acil Kartvizit 100 adet 30 TL. Tasarımdan hemen sonra basılarak aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir.
 • Çift Yönlü Standart Kartvizit 1000 adet 79 TL.
 • Delikli Dikey Kartvizit 1000 adet 79 TL.
 • Kabartmalı Kartvizit 1000 adet 79 TL.
 • Kare Kartvizit 1000 adet 79 TL.
 • Oval Kartvizit 1000 adet 115 TL.
 • Şeffaf Kartvizit 250 adet 230 TL.
 • Sıvamalı Kartvizit 100 adet 145 TL.
 • Tek Yönlü Standart Kartvizit 1000 adet 65 TL.

 • Uygun Fiyata Kartvizit

  Enkolaymatbaa.com olarak siz değerli müşterilerimizin belirtmiş olduğu kriterlere göre fiyatlandırmalarımız değişiklik gösterebilmektedir. Ekibimiz ile iletişime geçerek belirttiğiniz kriterler doğrultusunda sizlere bir fiyat sunabilmekteyiz. Dilerseniz siparişlerinizi kargo ile teslimatını yapabilmekteyiz. Dilerseniz de kendiniz firmamıza gelerek elden teslim alabilirsiniz.

  Ucuz Kartvizit Fiyatları

  Ucuz Kartvizit Fiyatları, fiyatlandırmalarımız, tasarıma, kullanılacak olan kağıdın kalitesine ve kalınlığına, adede ve belirttiğiniz özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Örnek, tek taraflı baskı modeli ile çift taraflı baskı modeli arasında çok büyük olmasa da bir fiyat farkı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kesim şekillerine göre ve baskı yöntemlerine göre değişkinlerde gösterebilmektedir. Ayrıca sipariş verdiğiniz adede göre firmamız sizlere kolaylık olması için toplu olarak indirimler yapılmaktadır.

  Online matbaa olarak siz değerli müşterilerimize kartvizit ve diğer baskı ürünlerinde uygun fiyatlı kaliteli hizmetler sunmaktayız. Türkiye'nin her şehrinden sipariş alan firmamız bir matbaaya oranla avantajlı ve organize bir şekilde çalışması sayesinde baskı maliyetlerini düşürmektedir. Türkiye'de en uygun kartvizit tasarımlarını ve baskılarını bulabileceğiniz online matbaa firması enkolaymatbaa'dır.

  Kendimize özgü kullanmış olduğumuz baskı teknikleri ve baskı malzemelerimizle bizlerden hizmet alan her müşterimizi memnun etmekteyiz. Çevrenizde ki kartvizit veya diğer baskı hizmetlerini alan kişilere sorun, emin olabilirsiniz ki 10 kişiden en az 3'ü ENKOLAYMATBAA' dan hizmet almıştır. Online matbaa olan enkolaymatbaa.com hizmet verdiği müşterilerinize yalnız en ucuz kartvizit hizmetini değil kaliteli kartvizit ve baskı ürünlerini de sunmaktadır. Bunu kullanmış olduğumuz son teknolojik aletler ve makineler ile sağlamaktayız. Sağlamış olduğumuz kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti bir çok geleneksel matbaa sağlayamamaktadır.

  Online matbaa da sizlere hizmet vermek için her geçen gün bilgilerimize bilgi katarak ekip olarak kendimizi geliştirmekteyiz. Sizlerde baskı konusunda profesyonel hizmet almak isterseniz vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz ile görüşme sonrası belirlemiş olduğunuz kriterlere göre en kısa sürede istediğiniz süre zarfında ücretsiz kargo ile teslim etmekteyiz.