En uygun fiyatlarla sticker baskı / etiket baskı / çıkartma baskı hizmeti. Kullanacağınız alana göre tercih yapabilir, baskıya gönderebilirsiniz. Hemen sipariş verin.

Gösterilen sonuç sayısı: 5

Kenar Çubuğunu Göster
Göster 12

Sticker Baskı

Sticker Baskı, Kişi veya firmaların yeni çıkardıkları herhangi bir ürünün veya firmasının tanıtımını yapabilmek için reklam yöntemlerinden biri olan sticker baskı kullanılmaktadır. Reklam dünyasında oldukça etkili ve yaygın olan stickerler, düşük maliyetleri, dikkat çekicilikleri ve her sektöre uyum sağlaması nedeni ile her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Bu özelliklerin yanı sıra iyi bir tasarım ve kaliteli malzemeler ile desteklendiği takdir de firmanız için oldukça fayda sağlayacak reklam kaynağı olabilir. Sticker baskılarınızı müşterilerinize vererek devamlı olarak müşterilerinizin aklında olabilirsiniz. Bu sayede müşterileriniz ile anlaşmayı daha kolay şekilde yapabilirsiniz.

Sticker Baskı Makinesi

Sticker Baskı Makinesi, sitcker baskılarınızın kusursuz olması için en önemli iki şey tasarım ve kesimdir. Baskı sektöründe, aynı anda birden fazla baskıyı herhangi bir kalite kaybı olmadan basan ofset baskı kullanılmaktadır. Ofset baskının en çok tercih edilmesinin nedeni üretim adeti ne kadar artarsa maliyet o kadar düşmektedir. Bu sayede diğer baskı türlerine göre çok daha ilgi görmektedir. Stickerlerinizi ofset baskı dışında bir baskı yöntemi ile bastırırsanız eğer işin içinden çıkamayacağınız kadar maliyetler ortaya çıkmaktadır. Ofset baskı sayesinde sticker baskılarınızı ekonomik ve kaliteli bir şekilde bastırabilirsiniz.

Ofset baskı, özel kesim, oval kesim, düz kesim gibi birçok kesim seçeneğini sunmaktadır. İstediğiniz sticker baskılarını farklı basım seçenekleri daha da özelleştirebilirsiniz. Sticker kesimlerinde en çok tercih edilen ve artık standart haline gelen kesim türü düz kesimdir. Oval kesim türü ise stickerlerin kenarlarının yumuşatıldığı kesim türüdür. Oval kesim türü sayesinde, düz kesimde ortaya çıkan köşelerin kıvrılması sorunu ortadan kalmaktadır. Özel kesim türü ise müşterinin belirlemiş olduğu kesim türüdür. Ancak seçtiğiniz tasarım ile kesim türü bir biri ile uyumlu olması gerekmektedir.

Stickerlerin daha kaliteli ve uzun süre gitmesini isterseniz ofset baskıda selefon kaplama kullanarak açık alanlarda kullanılacak stcikerlerin daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Kullanıldığı ürünlerin yıpranmasını ve yırtılmasını diğerlerine göre zorlaştıran selefon istediğiniz baskı türüne parlak veya mat olarak bastırabilirsiniz. Parlak selefonlar dikkat çekici tasarımlar için mat selefonlar ise göze hitap eden ve zarif bir tasarım için tercih edilmektedir.

Stickerlar bir ürün veya markanın başarılı olmasında oldukça etkili bir araçtır. Bu tarz materyaller doğru kullanıldığı takdirde markanın veya ürünün başarısını olumlu yönde büyük miktarda etkileyecektir. Göze hitap eden, kaliteli, tasarımlar ile ürün veya marka kolay ve başarılı bir şekilde müşterilere tanıtılmış olur.

Sticker Baskı Kağıdı

Sticker Baskı Kağıdı, stickerlerin basıldıkları kağıtlar bulunmaktadır. Sticker boyutları kağıtlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Sizler için kağıtlara göre tasarımları uygulamanız gereken boyutları aşağıda sizlere belirttik. Tasarımlarda uygulamanız gereken boyutlar;

 1. Kuşe Sticker Ölçüleri

 • 5 cm x 5 cm
 • 8,4 cm x 5,2 cm
 • A7 = 7,4 cm x 10,5 cm
 • A6 = 10,5 cm x 14,8 cm
 • A5 = 14,8 cm x 21 cm
 • A4 = 21 cm x 29 cm

 1. Damla Etiket Ölçüleri

 • 2 cm x 2 cm
 • 2 cm x 3 cm
 • 2 cm x 7 cm
 • 3 cm x 3 cm
 • 3 cm x 5 cm
 • 5 cm x 5 cm

 1. Opak Sticker Ölçüleri

 • 3 cm x 3 cm
 • 4 cm x 6 cm
 • 5 cm x 5 cm
 • 5 cm x 7 cm
 • 7 cm x 7 cm
 • 10 cm x 10 cm

 1. Şeffaf Sticker Ölçüleri

 • 3 cm x 3 cm
 • 4 cm x 6 cm
 • 5 cm x 5 cm
 • 5 cm x 7 cm
 • 7 cm x 7 cm
 • 10 cm x 10 cm

Etiket / Sticker

Etiket / Sticker, stcikerlerde CMYK renkleri kullanılır. Bu sayede istediğiniz renk tonlarını istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Renk tonlamalarını ve geçişleri yumuşatarak olağan üstü çalışmalar çıkarabilirsiniz. Genellikle etiketlerin basıldığı kağıtlar 90 gr kuşe kağıtlardır. Kuşe kağıtların tercih edilmesindeki en büyük sebep kendinden yapışkan olması, baskıları daha hoş gösteren ve pürüzsüz olmasıdır. Ayrıca kuşe kağıtların ömürleri uzun dış etkenlere karşı kuvvetlidir.

Kuşe kağıt kullanılan stickerlara parlak selefon kullanarak etiketlerin raf ömürleri iki katına çıkarılmaktadır. Selefon etiketi, nem, sıcaklık, güneş, yağmur vb. gibi doğa koşullarına karşıda korumaktadır. Selefon kullanılan tasarımlar daha hoş ve akılda kalıcı olmaktadır.

Sizlerde firmanızı yansıtacak stickerlara sahip olmak isterseniz iletişim bölümünden yada telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiket Baskı

Etiket baskı, genellikle kuşe kağıdına baskısı yapılan firmalar, kendilerini veya ürünlerini tanıtabilmek için kullandıkları bir reklamdır. Etiket üzerinde genellikle firmaya ait sloganlar veya ufak bilgiler bulunmaktadır. Gıda, giyim, ulaşım vb. gibi birçok sektörde etiketler kullanıldığı sürece hedef kitleye çok uzun sürelerde ve çok zor bir şekilde ulaşmaktadırlar. Bu sebeple birçok firma bulunduğu sektör hakkında etiket baskı yaptırmaktadırlar. Her türlü hizmetleri ve ürünlerini etiket baskıları sayesinde istediği kitleye ulaştırabilmektedir.

Etiket baskılarının firmanıza katkısının olmasını istiyorsanız eğer tasarımına, renk tonlarına ve kesim türüne çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Böylelikle etiketleriniz akılda kalıcı olarak müşterileriniz ile aranızdaki güven ve iletişimin desteklenmesine yardımcı olur.

Etiket Baskı Fiyatları

Enkolaymatbaa.com’ da etiket tasarlatmak veya sipariş vermek oldukça kolay. Firmanıza uygun kriterler belirleyin bu kriterleri iletişim yolu ile bizlere bildirin.
Etiket fiyatlandırmalarımız;

 • Standart Dikdörtgen Etiket
1000 adet 89,00 TL.
 • Yuvarlak Etiket
1000 adet 99,00 TL.
 • Elips Etiket
1000 adet 99,00 TL.
 • Yuvarlak Şeffaf Etiket
500 adet 175,00 TL.

Etiket Çıkartma Bastırma

Etiket Çıkartma Bastırma, etiket basımı yaptıracaksanız eğer, bastıracağınız etiketler sizi ve firmanızı yansıtacağından dolayı süreci dikkatli ve planlı bir şekilde yürütmeniz gerekmektedir. Etiket basım süreci ne kadar sorunsuz ilerlerse hedef kitlenize daha hızlı ve emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Sizlerde aldığınız hizmetler sayesinde hedef kitlenize daha çok hitap etmek isterseniz ekibimiz ile iletişime geçmeyi unutmayınız.

Etiket Baskı Yaptırma
Etiket baskı yaptırarak firmanızın, sunduğunuz hizmetlerin veya ürünlerinizin reklamlarını müşterilerinize kolay bir şekilde gösterebilirsiniz. Etiketler sürekli olarak göz önünde olduklarından dolayı firmanız ile ilgili yaptırmış olduğunuz göz alıcı tasarımlar sayesinde müşterileriniz ile aranızdaki bağları sağlamlaştırarak devamlı olarak iş yapabilirsiniz.

Özel Kesim Etiket
Özel kesim etiketler sayesinde firmanız için yapacağınız reklamların daha akılda kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Özel kesim etiketlerinizin tasarımları ne kadar göze hoş geliyorsa eğer o kadar kitlenize hitap edebilirsiniz. Kendi tasarımlarınıza uygun özel kesim etiket hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.